Operator szpitala zobowiązał się w 2017 roku przeprowadzić w szpitalu przy ul. Żytniej remonty za ponad 220 tys, zł. Zdaniem starostwa nie wywiązał się z tego.
7 maja zarząd powiatu zdecydował o nałożeniu kary z tytułu nie wywiązania się z zapisów umowy dzierżawy. Dializa ma 14 dni na zapłatę 180 tys. zł. - Całkowicie kwestionujemy taki sposób postępowania, odwołujemy się od decyzji starosty i nie zamierzamy płacić żadnej kary - tłumaczy Witold Jajszczok rzecznik prasowy "Dializy"
Co na to władze powiatu ?
Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" za tydzień.
Komentarze