Reklama

Ogromna kara dla dzierżawcy szpitala

10/05/2018 10:10
Operator szpitala zobowiązał się w 2017 roku przeprowadzić w szpitalu przy ul. Żytniej remonty za ponad 220 tys, zł. Zdaniem starostwa nie wywiązał się z tego. 

7 maja zarząd powiatu zdecydował o nałożeniu kary z tytułu nie wywiązania się z zapisów umowy dzierżawy. Dializa ma 14 dni na zapłatę 180 tys. zł. - Całkowicie kwestionujemy taki sposób postępowania, odwołujemy się od decyzji starosty i nie zamierzamy płacić żadnej kary - tłumaczy  Witold Jajszczok rzecznik prasowy "Dializy"

Co na to władze powiatu ?

Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu" za tydzień.

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości