Reklama

Oldboje z Wojcieszkowa najlepsi w Rykach

Oldboje z Wojcieszkowa wygrali turniej organizowany przez Miejski Klub Sportowy w Rykach o puchar burmistrza Ryk Jarosława Żaczka. W finale pokonali Oldbojów z Ryk 1:0. Trzecie miejsce zajęli Lotnicy .

Najlepszym strzelcem został Albert Wiśnioch z Gończyc, a bramkarzem Marek Kamiński z Wojcieszkowa. 

W zawodach wzięło udział osiem drużyn. 

Tabela końcowa

1. Wojcieszków

2. Ryki

3. Lotnicy

4. Gończyce

5. Trojanów

6. Miastków

7.Żelechów

8. Stanin

Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości