Młodzicy starsi Orlika Dęblin wygrali XIV Turniej Piłkarski Ryckie Orliki 2020 rozgrywanym w hali sportowej w Stężycy. Trzeci był Amator Rososz/Leopoldów, a piąty MKS Ryki. Najlepszym bramkarzem został Piotr Wójcik (Amator Leopoldów/Rososz), królem strzelców Jan Cieśla, a najlepszym zawodnikiem Albert Kozak (Puławiak Puławy).
W zawodach zorganizowanych dla dwunastolatków i młodszych wzięło udział 7 zespołów.
Najlepsze zespoły otrzymały medale, dyplomy i puchary, a najlepsi zawodnicy puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Kolejność końcowa
1. Orlik Dęblin, 2. Puławiak Puławy I, 3.Amator Rososz Leopoldów, 4.Puławiak Puławy II, 5. MKS Ryki I, 6.Zawisza Garbów, 7.MKS Ryki II
Amator Lepoldów/Rososz: Jakub Kamiński, Kacper Goluch, Jakub Kurzyp, Jakub Płachciak, Patryk Figacz, Kacper Piwoński, Jakub Lipiec, Dominik Kurant, Marcin Płusa, Paweł Kryczka, Filip Kamiński, Krzysztof Kamiński, Piotr Wójcik Trener: Jarosław Prządka
MKS Ryki: Igor Wojdat, Michał Madej, Bartek Lipiec, Bartek Bajdziak, Adam Troczyński, Krzysztof Troczyński, Mateusz Kuchnio, Adam Daniel, Maciek Gransztof, Filip Kalbarz, Nikodem Wetoszka, Milan Warda, Gabriela Sikora, Patryk Ziemkowski, Remek Babik, Staś Kwas, Mateusz Warowny Trener: Mariusz Nastalski
Organizatorzy: Miejski Klub Sportowy Ryki i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Rykach dziękują:
Lubelskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Spółdzielni Mleczarskiej w Rykach, firmie Cemar oraz Markowi Błachnio dyrektorowi SP w Stężycy za pomoc w organizacji turnieju
Więcej informacji w najbliższym numerze Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze