Reklama

OSP Sobieszyn z dotacją od Marszałka Województwa Lubelskiego

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobieszynie otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 10 000 złotych od Marszałka Województwa Lubelskiego. Dzięki tej dotacji strażacy mogli zakupić niezbędny sprzęt do prowadzenia działań ratowniczych.

Projekt „Zakupy bieżące sprzętu pożarniczego dla OSP w Sobieszynie”, którego całkowity koszt wyniósł 10 000 zł, umożliwił wyposażenie jednostki w nowoczesny sprzęt, w tym:

  1. Cztery sztuki latarki kątowej Nightstick INTRANT XPR-5568 RX, ładowalnej 12+230V, ATE,
  2. Radiotelefon nasobny Motorola DP4600e,
  3. Dwie sztuki szelek ratowniczych Skill Econ (uprząż),
  4. Linę ratowniczą pływającą o średnicy 6 mm i długości 50 m, na bębnie – kołowrót ratowniczy,
  5. Linkę strażacką LF-101 w pokrowcu o długości 20 m.

Dzięki nowemu wyposażeniu, jednostka OSP w Sobieszynie jest lepiej przygotowana do skutecznego i bezpiecznego prowadzenia akcji ratowniczych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości