Reklama

Otwierają "Orlika" w Rykach

Na obiekt wejdzie maksymalnie 6 osób

Urząd miasta w Rykach informuje, że 4 maja (poniedziałek) MGOSiR W Rykach wznawia działalność na obiektach sportowych „orlika” przy ul. 15 P.P.W  AK. Kompleks czynny będzie codziennie w godz. od 15 do 20.

Otwarcie boisk i „orlików” nie oznacza jednocześnie tego, że wszystko natychmiast wróci do normalności sprzed czasu pandemii. Na boiskach będzie mogło znajdować się maksymalnie sześć osób. Na terenie„ orlika” nie trzeba będzie nosić maseczki, która przeszkadzałby w aktywności. Niemniej jednak do samego przyjścia na obiekt należy zachowywać wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Reklama

 

 

 

 

ryki.pl

fot.archiwum

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości