Na obiekt wejdzie maksymalnie 6 osób
Urząd miasta w Rykach informuje, że 4 maja (poniedziałek) MGOSiR W Rykach wznawia działalność na obiektach sportowych „orlika” przy ul. 15 P.P.W AK. Kompleks czynny będzie codziennie w godz. od 15 do 20.
Otwarcie boisk i „orlików” nie oznacza jednocześnie tego, że wszystko natychmiast wróci do normalności sprzed czasu pandemii. Na boiskach będzie mogło znajdować się maksymalnie sześć osób. Na terenie„ orlika” nie trzeba będzie nosić maseczki, która przeszkadzałby w aktywności. Niemniej jednak do samego przyjścia na obiekt należy zachowywać wszystkie zasady bezpieczeństwa.
ryki.pl
fot.archiwum
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze