Reklama

Pardo dyrektorem dęblińskiego ogólniaka. Co zrobił Bytniewski ?

Na 15 członków komisji konkursowej na Joannę Pardo zagłosowało 10 osób

W południe zakończył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Podobnie jak w ubiegłym roku swoje podania złożyło dwoje kandydatów. To Joanna Pardo oraz Roman Bytniewski. Wygrała ta pierwsza. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy poparło ją 10 osób. Jedna była przeciw, a cztery się wstrzymały.

Roman Bytniewski nie przystąpił ostatecznie do konkursu. Złożył przed powołaną przez burmistrz Beatę Siedlecką oświadczenie. Uzasadnił w nim, że nie widzi powodów, aby miał przystępować do procedury konkursowej ponieważ wygrał ten konkurs w ubiegłym roku, a burmistrz niesłusznie go unieważniła. Wręczył komisji również wyrok sądu, który uchylił to zarządzenie Beaty Siedleckiej po czym opuścił urząd miasta.

Reklama

 

Do sprawy wrócimy

 

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-04-26 23:01:05

    Nie ma co ustawiony konkurs.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-04-27 06:14:10

    Podwyżki za śmieci 100%, brak pieniędzy na ulice na os. Jagiellońskie, trawnik przed ratuszem wygląda jak klepisko i ma być pielęgnowany tylko 1 raz na miesiąc (ciekawe czy PAni Burmistrz u siebie trawnik też raz na miesiąc kosi??) Konkurs powyższy unieważnia jak wskazał sąd BEZPRAWNIE i dalej trwa w zacietrzewieniu - TO NIE JEST DOBRY GOSPODARZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-04-27 11:18:08

    Ta pani miała wygrać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości