Na 15 członków komisji konkursowej na Joannę Pardo zagłosowało 10 osób
W południe zakończył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie. Podobnie jak w ubiegłym roku swoje podania złożyło dwoje kandydatów. To Joanna Pardo oraz Roman Bytniewski. Wygrała ta pierwsza. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy poparło ją 10 osób. Jedna była przeciw, a cztery się wstrzymały.
Roman Bytniewski nie przystąpił ostatecznie do konkursu. Złożył przed powołaną przez burmistrz Beatę Siedlecką oświadczenie. Uzasadnił w nim, że nie widzi powodów, aby miał przystępować do procedury konkursowej ponieważ wygrał ten konkurs w ubiegłym roku, a burmistrz niesłusznie go unieważniła. Wręczył komisji również wyrok sądu, który uchylił to zarządzenie Beaty Siedleckiej po czym opuścił urząd miasta.
Do sprawy wrócimy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie ma co ustawiony konkurs.
Podwyżki za śmieci 100%, brak pieniędzy na ulice na os. Jagiellońskie, trawnik przed ratuszem wygląda jak klepisko i ma być pielęgnowany tylko 1 raz na miesiąc (ciekawe czy PAni Burmistrz u siebie trawnik też raz na miesiąc kosi??) Konkurs powyższy unieważnia jak wskazał sąd BEZPRAWNIE i dalej trwa w zacietrzewieniu - TO NIE JEST DOBRY GOSPODARZ
Ta pani miała wygrać
Ta pani miała wygrać
Trawnik koło UM jest szykowany do sprzedaży!
Pani Pardo wygrała, niech pokaże co zrobi by zmienić szkołę. Nigdy nie była dyrektorem - może akurat się sprawdzi. Mnie natomiast zastanawiają kandydatki, które zostały dyrektorkami w Przedszkolu nr 1 - pani z Puław, radna PiS, aferzystka. No i nowa Pani dyrektor SP nr 4 - pani Aftyka - była dyrektorka szkoły podstawowej w Borowej, która pozostawiła po sobie smród i musiała z tamtejszej szkoły odejść. Uczciwość p. Siedleckiej pozostawia naprawdę wiele do życzenia!
Obecna burmistrz to historycznie ujmując bardzo nieudolny prawnik z zawodu. Ona pojmuje sprawy tak: mam rację bo mam ją mieć. Bardzo ciekawy jestem jak się skończy sprawa p Bytniewskiego.
Bardzo dobrze że następują zmiany.P.Bytniewski od dłuższego czasu nic nie robił w szkole...wystarczy porozmawiac z uczniami co tam sie dzieje i wlos na glowie sie jezy...Ale cóż w końcu zajmował się swoimi interesami.Dajmy szansę ludzia zaangażowanym znającym bardzo dobrze środowisko edukacyjne.Zmiany były są i będą uważam że wybór nowego dyrektora jest słuszny.
Pan Bytniewski cały czas dbał o to by szkoła działała jak najlepiej a uczniowie czuli się dobrze . W szkole były remonty przeprowadzane pojawily się siedziska na korytarzach dla uczniów . Pracownie były wyposażanie i remontowane. A atmosfera w szkole przyjazna. Niestety Pani Burmistrz nie dba o Dęblin a o Puławy, zatrudnia ludzi z Puław, dopłaca 140 tys do MKI by ta jeździła do Puław gdzie te pieniądze mogła by przekazać naszym kierowcom nysek . Wprowadzenie MKI do Puław powoduje również to że w Dęblińskich szkołach średnich jest mniej uczniów.
Tak wszyscy po kolei dbali o tę szkołę, że do dzisiaj mówią o niej potocznie "grzyb" - ciekawe dlaczego???
Zbyt długie bycie dyrektorem nie jest dobre, tym bardziej, że rządziła tam żona. Zespół szkół pozostawia wiele do życzenia, remonty kosztem rodziców nie załatwia wszystkich potrzeb. Również poziom nauczania pozostawia wiele do życzenia, choć są tam nieliczni dobrzy pedagodzy, to uczniowie wybierają inne placówki . Nikt nie rodzi się dyrektorem więc dajmy szansę nowej pani dyrektor. Może oraz ie to lekko rozwydrzone towarzystwo.
Nie ma co ustawiony konkurs.
Podwyżki za śmieci 100%, brak pieniędzy na ulice na os. Jagiellońskie, trawnik przed ratuszem wygląda jak klepisko i ma być pielęgnowany tylko 1 raz na miesiąc (ciekawe czy PAni Burmistrz u siebie trawnik też raz na miesiąc kosi??) Konkurs powyższy unieważnia jak wskazał sąd BEZPRAWNIE i dalej trwa w zacietrzewieniu - TO NIE JEST DOBRY GOSPODARZ
Ta pani miała wygrać