Reklama

Piekiełko Przykwa zaprasza na turnieje

Od turnieju dla dzieci z rocznika 2015 i młodszych zaczyna cykl turniejów LZS Piekiełko Przykwa. Początek tego pierwszego w najbliższą sobotę o godz.9 w hali sportowej w Kłoczewie. Za tydzień o Puchar Wójta Gminy Kłoczew zagrają dwunastolatkowie. W dniach 21-12 stycznia 2023 roku do rywalizacji przystąpią piłkarze w kategorii Open

W turnieju zagrają dla siedmiolatków i młodszych zagrają drużyny: 

1. Piekiełko Przykwa
2. Laskovia Baranów
3. Promnik Gończyce
4. Orlik Dęblin
5. Legion Grabów Szlachecki
6. Sęp Żelechów

Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Kłoczew Zenon Stefanowski

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości