Reklama

"Pierwsze śliwki-robaczywki"

Orlęta Nowodwór przegrały 0:2 z Laskovią Baranów w pierwszym meczu sezonu 2022/23 w B klasie.

Debiut Roberta Piotrowskiego na ławce trenerskiej Orląt był nieudany. Szkoleniowiec znany z prowadzenia, między innymi Ruchu Ryki, czy ostatnio Piekiełka Przykwa, B-klasowy zespół z Nowodworu objął w ubiegłym tygodniu. Z nową drużyną zdążył odbyć tylko jeden trening i w sobotę (3 września) poprowadził Orlęta do pierwszego meczu o punkty.

- Dopiero poznaję drużynę, poszczególnych zawodników i ich umiejętności - mówi Robert Piotrowski. - W piątek odbyliśmy pierwsze zajęcia, a jako że było dzień przed meczem z Laskovią, to była to tylko taka wewnętrzna gierka. Jeżeli chodzi o sam mecz, to wynik mógłby być lepszy. Niestety, w 35 minucie straciliśmy gola z rzutu karnego, a dwie minuty później było już 2:0 dla Baranowa. My też mieliśmy kilka doskonałych okazji bramkowych, ale zabrakło skuteczności. I właśnie nad tym elementem będziemy musieli popracować. Wierzę, że z każdym meczem będzie lepiej. A na razie "pierwsze śliwki-robaczywki".

Reklama

W następnej kolejce Orlęta Nowodwór zagrają na własnym boisku z Dąbrowiakiem Dąbrowa Wronowska.

-----------------------------

Sobieszyn, 3 września

Laskovia Baranów     2 - 0      Orlęta Nowodwór

Inne wyniki:

Wawel Wąwolnica    0 - 1      Stacja Nałęczów

Mecze do rozegrania

Orły II Kazimierz - Czarni II Dęblin

Dąbrowiak Dąbrowa Wr. - Poraj Kraczewice

SKS Leokadiów - Pogoń Trzebiesza

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości