Orlęta Nowodwór przegrały 0:2 z Laskovią Baranów w pierwszym meczu sezonu 2022/23 w B klasie.
Debiut Roberta Piotrowskiego na ławce trenerskiej Orląt był nieudany. Szkoleniowiec znany z prowadzenia, między innymi Ruchu Ryki, czy ostatnio Piekiełka Przykwa, B-klasowy zespół z Nowodworu objął w ubiegłym tygodniu. Z nową drużyną zdążył odbyć tylko jeden trening i w sobotę (3 września) poprowadził Orlęta do pierwszego meczu o punkty.
- Dopiero poznaję drużynę, poszczególnych zawodników i ich umiejętności - mówi Robert Piotrowski. - W piątek odbyliśmy pierwsze zajęcia, a jako że było dzień przed meczem z Laskovią, to była to tylko taka wewnętrzna gierka. Jeżeli chodzi o sam mecz, to wynik mógłby być lepszy. Niestety, w 35 minucie straciliśmy gola z rzutu karnego, a dwie minuty później było już 2:0 dla Baranowa. My też mieliśmy kilka doskonałych okazji bramkowych, ale zabrakło skuteczności. I właśnie nad tym elementem będziemy musieli popracować. Wierzę, że z każdym meczem będzie lepiej. A na razie "pierwsze śliwki-robaczywki".
W następnej kolejce Orlęta Nowodwór zagrają na własnym boisku z Dąbrowiakiem Dąbrowa Wronowska.
-----------------------------
Sobieszyn, 3 września
Laskovia Baranów 2 - 0 Orlęta Nowodwór
Inne wyniki:
Wawel Wąwolnica 0 - 1 Stacja Nałęczów
Mecze do rozegrania
Orły II Kazimierz - Czarni II Dęblin
Dąbrowiak Dąbrowa Wr. - Poraj Kraczewice
SKS Leokadiów - Pogoń Trzebiesza
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze