Reklama

Piknik ekologiczny u "Sobieskiego"

29 września w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana III Sobieskiego w Sobieszynie był dniem podsumowującym pracę nad ekologicznym projektem finansowanym z WFOŚiGW w Lublinie. Uczniowie klas 1-3, 4-8 i LO uczestniczyli w Pikniku Ekologicznym w ramach którego, brali udział w sprzątaniu świata, uczestniczyli w konkursach ekologicznych przygotowanych przez p.M.Wójtowicz. Uczniowie klas 1-3 świetnie poradzili sobie z kartami pracy dotyczącymi dbania o środowisko oraz zapobieganiu powstawania odpadów ich segregacji i recyklingu. Klasy starsze zmagały się z nieco trudniejszymi testami i pracami praktycznymi. Wszyscy poradzili sobie świetnie. Przerwy między konkursami umilał wspólny śpiew i taniec. W między czasie sadzone były krzewy i drzewa na terenie szkoły, które utworzą mini park. Na zakończenie pikniku ekologicznego na uczestników czekał super poczęstunek.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości