Reklama

Piłkarki z Grabowa Szlacheckiego mistrzyniami SZS

Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Grabowa Szlacheckiego wygrała Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Piłce Nożnej organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy w ramach rywalizacji sportowej szkół. Mistrzynie z Grabowa zagrają w finale ogólnopolskim

Turniej finałowy dla dwunastolatek został zorganizowany w Chełmie.

To już drugie mistrzostwo piłkarek z Grabowa Szlacheckiego. Przed tygodniem mistrzyniami lubelszczyzny została reprezentacja do lat 14.

Wyniki

GRUPA  A                                                        GRUPA  B

SP Wierzba –  SP Tereszpol Kukiełki     1:1      SP Grabów Szlachecki  – SP nr 5 Lublin  4:0

SP Tereszpol Kukiełki – SP nr 5 Chełm. 6:0      SP nr 5 Lublin  – SP nr 5 Biała Podl.    2:3

SP nr 5 Chełm.. – SP Wierzba               3:0      SP nr 5 Biała Podl  – SP Grabów Szlachecki   1:5

Reklama

Finały

Mecz o miejsce III   SP nr 5 Biała Podl – SP Wierzba   2:1

Finał    SP Tereszpol Kukiełki -- SP Grabów Szlachecki   2:7

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 miejsce      SP Grabów Szlachecki  pow. Ryki    op. Gustaw Serafin      

2                    SP Tereszpol Kukiełki  pow. Biłgoraj       Jerzy Strzałka                                     

3.                   SP nr 5 Biała Podlaskai                        Marcin Przystanek            

4.                    SP Wierzba        pow. Zamość                 Przemysław Tchórz          

Reklama

5                     SP nr 5 Chełm                                         Jarosław Rafalski              

                       SP nr 5 Lublin                                          Mirosław Samoń             

Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu  

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości