Reprezentacja Szkoły Podstawowej z Grabowa Szlacheckiego wygrała Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Piłce Nożnej organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy w ramach rywalizacji sportowej szkół. Mistrzynie z Grabowa zagrają w finale ogólnopolskim
Turniej finałowy dla dwunastolatek został zorganizowany w Chełmie.
To już drugie mistrzostwo piłkarek z Grabowa Szlacheckiego. Przed tygodniem mistrzyniami lubelszczyzny została reprezentacja do lat 14.
Wyniki
GRUPA A GRUPA B
SP Wierzba – SP Tereszpol Kukiełki 1:1 SP Grabów Szlachecki – SP nr 5 Lublin 4:0
SP Tereszpol Kukiełki – SP nr 5 Chełm. 6:0 SP nr 5 Lublin – SP nr 5 Biała Podl. 2:3
SP nr 5 Chełm.. – SP Wierzba 3:0 SP nr 5 Biała Podl – SP Grabów Szlachecki 1:5
Finały
Mecz o miejsce III SP nr 5 Biała Podl – SP Wierzba 2:1
Finał SP Tereszpol Kukiełki -- SP Grabów Szlachecki 2:7
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 miejsce SP Grabów Szlachecki pow. Ryki op. Gustaw Serafin
2 SP Tereszpol Kukiełki pow. Biłgoraj Jerzy Strzałka
3. SP nr 5 Biała Podlaskai Marcin Przystanek
4. SP Wierzba pow. Zamość Przemysław Tchórz
5 SP nr 5 Chełm Jarosław Rafalski
SP nr 5 Lublin Mirosław Samoń
Więcej informacji w papierowym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze