Reklama

Piotrowski i Belka zagrali w III ligowych derbach Podlasia

Borys Piotrowski i Igor Belka zawodnicy Orląt Spomlek Radzyń Podlaski zagrali w III ligowych derbach Podlasia pomiędzy Orlętami a Podlasiem Biała Podlaska. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Obaj zawodnicy są wychowankami Ruchu Ryki

Igor Belka gra na pozycji bramkarza, a Borys Piotrowski środkowego pomocnika. 

To pierwszy sezon w barwach Orląt mieszkańców Ryk.

Po trzech kolejkach Podlasie jest na drugim miejscu IV grupy III ligi, Orlęta zajmują szesnastą lokatę.

Obaj swoją przygodę z piłką zaczynali w Rykach, gdzie w drużynie młodzików zajęli wysokie piąte miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Starszych . Ich trenerem był Sebastian Kozdrój

20 letni Belka w swojej karierze grał już w IV ligowych zespołach : Górniku Łęczna II (był też głoszony do pierwszej drużyny Górnika ale w niej nie wystąpił), Huczwie Tyszowce i Sparcie Rejowiec Fabryczny 

Reklama

Rok starszy Piotrowski po występach w Centralnej Lidze Juniorów w zespole BKS Lublin trafił do Wisły Puławy z którą awansował do II ligi. Później przeniósł się do Podlasia Biała Podlaska (III liga), a na następnie do Mazovii Mińsk Mazowiecki (IV liga). 

zdjęcia: www.facebook.com/orletaspomlek/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości