Borys Piotrowski i Igor Belka zawodnicy Orląt Spomlek Radzyń Podlaski zagrali w III ligowych derbach Podlasia pomiędzy Orlętami a Podlasiem Biała Podlaska. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Obaj zawodnicy są wychowankami Ruchu Ryki
Igor Belka gra na pozycji bramkarza, a Borys Piotrowski środkowego pomocnika.
To pierwszy sezon w barwach Orląt mieszkańców Ryk.
Po trzech kolejkach Podlasie jest na drugim miejscu IV grupy III ligi, Orlęta zajmują szesnastą lokatę.
Obaj swoją przygodę z piłką zaczynali w Rykach, gdzie w drużynie młodzików zajęli wysokie piąte miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Starszych . Ich trenerem był Sebastian Kozdrój
20 letni Belka w swojej karierze grał już w IV ligowych zespołach : Górniku Łęczna II (był też głoszony do pierwszej drużyny Górnika ale w niej nie wystąpił), Huczwie Tyszowce i Sparcie Rejowiec Fabryczny
Rok starszy Piotrowski po występach w Centralnej Lidze Juniorów w zespole BKS Lublin trafił do Wisły Puławy z którą awansował do II ligi. Później przeniósł się do Podlasia Biała Podlaska (III liga), a na następnie do Mazovii Mińsk Mazowiecki (IV liga).
zdjęcia: www.facebook.com/orletaspomlek/
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze