Reklama

Płatności mobilne za parkowanie w Dęblinie już działają. Kierowcy skorzystają z aplikacji

Od maja 2026 roku kierowcy w Dęblinie mogą korzystać z aplikacji moBILET, która ułatwia opłacanie postoju w Strefie Płatnego Parkowania. Dzięki temu można płacić bez podchodzenia do parkomatu, a opłata naliczana jest dokładnie za czas parkowania. To rozwiązanie ma usprawnić korzystanie z miejsc parkingowych i oszczędzić czas użytkowników.

Dęblin wprowadza nowe udogodnienie dla kierowców. Od 4 maja 2026 roku w Strefie Płatnego Parkowania można korzystać z aplikacji moBILET. Rozwiązanie ma ułatwić opłacanie postoju i skrócić czas potrzebny na szukanie parkomatu.

- Płatności mobilne za parkowanie już dostępne w Dęblinie! Od 4 maja 2026 r. w Strefie Płatnego Parkowania możecie korzystać z aplikacji moBILET - informacje miasto Dęblin.

Aplikacja służy do zarządzania parkowaniem z telefonu. Kierowca płaci za postój bez podchodzenia do parkomatu, a opłata naliczana jest dokładnie za czas zajmowania miejsca. Można rozpocząć i zakończyć parkowanie w aplikacji, da się też przedłużyć postój bez konieczności wracania do auta.

Reklama

- Aplikacja działa 24/7 i jest dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów. Wystarczy pobrać ją ze sklepu, zarejestrować się i zasilić konto, cała obsługa jest szybka i intuicyjna - podkreślają przedstawiciele miasta

Władze przypominają też o ważnej zasadzie: kierowcy korzystający z płatności mobilnych muszą umieścić w aucie widoczną informację o opłaceniu postoju przez aplikację, na przykład za przednią szybą.

Nowe rozwiązanie ma usprawnić parkowanie w mieście i zwiększyć wygodę mieszkańców oraz osób odwiedzających Dęblin.

Źródło: Miasto Dęblin
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości