Akcję "Pluszaki do straży" strażacy z OSP KSRG Ułęż ogłosili na swoim facebookowym profilu. Jej celem jest zebranie pluszaków, które pomogą najmłodszym uczestnikom zdarzeń drogowych.
Ochotnicy swoją inicjatywę promują przez media społecznościowe jednostki. - Organizujemy zbiórkę pluszaków, które podczas z udziałem najmłodszych w niesamowity sposób odwraca uwagę od zaistniałej sytuacji - możemy przeczytać na ogłoszeniu jednostki. Wyprane maskotki można przynosić do strażnicy w Ułężu (Ułęż 102) po uprzednim kontakcie telefonicznym z organizatorami.

HG
Fot: OSP KSRG Ułęż / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze