Reklama

Podróżni z Warszawy i Lublina już omijają Ryki

Droga ekspresowa łącząca Warszawę z Lublinem wydłużyła się o kolejne 15 kilometrów.

6 września w samo południe pierwszy samochód przejechał obwodnicą Ryk. Oficjalnie oddano do użytku 15-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej od węzła Ryki Północ do węzła Skrudki. Teraz, żeby przejechać przez Ryki, kierowcom potrzeba kilka minut. Wcześniej trwało to wiele dłużej, zwłaszcza w piątkowe popołudnia, kiedy korki w mieście były największe. 

Więcej o nowej inwestycji w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu". 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości