Droga ekspresowa łącząca Warszawę z Lublinem wydłużyła się o kolejne 15 kilometrów.
6 września w samo południe pierwszy samochód przejechał obwodnicą Ryk. Oficjalnie oddano do użytku 15-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej od węzła Ryki Północ do węzła Skrudki. Teraz, żeby przejechać przez Ryki, kierowcom potrzeba kilka minut. Wcześniej trwało to wiele dłużej, zwłaszcza w piątkowe popołudnia, kiedy korki w mieście były największe.
Więcej o nowej inwestycji w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze