Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mieszkańcy wybiorą dobro miasta a nie stare układy, Pani Beato trzymam kciuki! Pan Bytniewski nieumiejętnie zarządzał szkołą nie nadaje się na burmistrza. A P.Włodarczyk zastępcą?? - nigdy więcej tego Pana w Urzędzie Miasta Dęblin, narobił tylko długów przez co zniszczył klub piłkarski. Z resztą Panem Bytniewskim i Panem Włodarczykiem i tak rządzi Pan Wojdat... NIGDY WIĘCEJ STARYCH UKŁADÓW!!!
Mieszkańcy wybiorą dobro miasta a nie stare układy, Pani Beato trzymam kciuki! Pan Bytniewski nieumiejętnie zarządzał szkołą nie nadaje się na burmistrza. A P.Włodarczyk zastępcą?? - nigdy więcej tego Pana w Urzędzie Miasta Dęblin, narobił tylko długów przez co zniszczył klub piłkarski. Z resztą Panem Bytniewskim i Panem Włodarczykiem i tak rządzi Pan Wojdat... NIGDY WIĘCEJ STARYCH UKŁADÓW!!!