Reklama

Polityczna wojna o Dęblin. Wiceburmistrzem Włodarczyk, a wyborcy "jak worek kartofli"

26/10/2018 08:18
W zamian za poparcie Roman Bytniewski (jeżeli zostania burmistrzem) deklaruje, że spełni kilka postulatów programowych Kamila Kopcia. M.in. darmowe przejazdy komunikacją miejską dla dzieci i młodzieży. Stanisław Włodarczyk oznajmił, że komitety jego i Bytniewskiego mają zbieżne programy. Bytniewski zadeklarował, że w zamian za poparcie powoła Włodarczyka na zastępce.

Siedlecka: Co na to wyborcy?

Beata Siedlecka odniosła się do tych zapowiedzi w mediach społecznościowych. W jej ocenie komitety Włodarczyka Bytniewskiego szły oddzielnie do wyborów. - Wczoraj okazało się, że po wygranej pana Bytniewskiego pan Włodarczyk będzie jego zastępcą. Dzisiaj dowiaduję się również, że młody, niezależny i odcinający się od tego układu Kamil Kopeć, gra w tej samej drużynie. Co na to wyborcy? Wygląda na to, że ktoś ich sprzedał. Zostali potraktowani przedmiotowo "jak worek kartofli", który przerzuca się z "kupki na kupkę"-  piesze Beata Siedlecka. Burmistrz tym wpisem wbiła kij w mrowisko. Pod postem pojawiło się już ponad 200 komentarzy.

Przed drugą turą wyborów w Dęblinie wrze. Kto wygra tę batalię, a kto się na niej sparzy. Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".

 

 
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    MIESZKANIEC - niezalogowany 2018-10-29 10:13:28

    Mieszkańcy wybiorą dobro miasta a nie stare układy, Pani Beato trzymam kciuki! Pan Bytniewski nieumiejętnie zarządzał szkołą nie nadaje się na burmistrza. A P.Włodarczyk zastępcą?? - nigdy więcej tego Pana w Urzędzie Miasta Dęblin, narobił tylko długów przez co zniszczył klub piłkarski. Z resztą Panem Bytniewskim i Panem Włodarczykiem i tak rządzi Pan Wojdat... NIGDY WIĘCEJ STARYCH UKŁADÓW!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości