Przemysław i Jarosław Polakowie zdobyli gole dla Amatora Leopoldów/Rososz w zwycięskim 2:1 meczu z Błękitnymi Dys
Kluczowa dla losów spotkania okazała się 60 minuta meczu. Amator przegrywał wówczas 0:1. To wtedy Marcin Czajka z Błękitnych Dys zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Grający z przewagą jednego zawodnika gospodarze najpierw za sprawą Przemysława Polaka doprowadzili do remisu, a dziesięć minut przed końcem meczu zwycięskiego gola zdobył Jarosław Polak. Przy obu trafieniach kluczową rolę odegrał grający od 60 minuty Michał Biłos.
Mecz miał dynamiczny i trzymający w napięciu przebieg. Więcej informacji w najbliższym numerze Twojego Głosu
Amator Leopoldów/ Rososz - Błękitni Dys 2:1
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Cały czas powtarzam, że w chłopaka h drzemie niesamowity talent. Szkoda, że dzięki skałtom, którzy pojawili się na meczu chłopaki mogą opuścić amatora. Nieoficjalnie mówi się o Pelikanie Łowicz, Zniczu Pruszków i Stali Rzeszów. Gratuluję i powodzenia.
Cały czas powtarzam, że w chłopaka h drzemie niesamowity talent. Szkoda, że dzięki skałtom, którzy pojawili się na meczu chłopaki mogą opuścić amatora. Nieoficjalnie mówi się o Pelikanie Łowicz, Zniczu Pruszków i Stali Rzeszów. Gratuluję i powodzenia.