To dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Stężyca. Od 16 maja przy ul. Podwale 48 w Stężycy działa punkt przyjęć interesantów
Dzielnicowy czeka na interesantów we wtorki w godz. 10.00 - 12.00 i czwartki w godz. 15.00 - 17.00. W pilnych sprawach możliwy jest z nim kontakt telefoniczny pod numerem 693 724 722. Otwarcie punktu zbiegło się z powierzeniem obowiązków dzielnicowego sierż. szt. Krzysztofowi Gizie. Dotychczas policjant pełnił służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji w Dęblinie.
W uroczystym otwarciu punktu przyjęć interesantów udział wzięli komendant powiatowy insp. Kazimierz Kula, komendant dęblińskiego komisariatu kom. Mariusz Koper, wójt Zbigniew Chlaściak oraz przedstawiciele zespołu interdyscyplinarnego i gminnej komisji rozwiązywania problemów alkoholowych w Stężycy.
Utworzenie siedziby dzielnicowego ma ułatwić mieszkańcom kontakt z policją.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze