Strażacy i żołnierze zmagają się z pożarem w Puszczy Solskiej w bardzo trudnych warunkach. Aby pomóc im w walce, OSP Ryki prowadzi zbiórkę napojów izotonicznych i energetycznych przekąsek. Zbiórka odbędzie się 7 i 8 maja, a wszystkie dary należy przynosić do strażnicy przy Warszawskiej 25.
Strażacy i żołnierze od wielu dni walczą z dużym pożarem w Puszczy Solskiej. Warunki na miejscu są bardzo trudne, akcja gaśnicza potrwa jeszcze jakiś czas. Potrzebne jest wsparcie, by mogli dalej skutecznie działać.
Ochotnicza Straż Pożarna w Rykach prowadzi zbiórkę rzeczy dla uczestników akcji gaśniczej.
Zbiórka odbędzie się 7 i 8 maja w godzinach 17:00-19:00.
Organizatorzy proszą o przynoszenie przede wszystkim:
Nie są zbierane pieniądze - liczą się wyłącznie wymienione produkty.
Rzeczy można dostarczać do strażnicy OSP Ryki przy ulicy Warszawskiej 25.
W razie pytań organizatorzy proszą o kontakt:
Organizatorzy zachęcają mieszkańców do wsparcia strażaków i żołnierzy walczących z pożarem, którzy potrzebują podstawowych rzeczy do pracy w tak trudnych warunkach.
Fot: Państwowa Straż Pożarna
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze