Reklama

Ponad 21 litrów krwi oddali w Budowlance

To rekord, jeśli chodzi o akcje krwiodawstwa w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach

48 honorowych dawców oddało 21,6 litra krwi. W akcję włączyli się uczniowie i absolwenci popularnej Budowlanki. Były też osoby nie związane ze szkołą. Niektórzy przyjechali z Dęblina, Puław, a nawet Lublina. 

Część życiodajnego płynu zostanie przekazana dla 2,5-letniego Michała Molendy. Chłopiec choruje na białaczkę. 

W listopadzie 43 osoby oddały 19,35 litra krwi.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości