Reklama

Ponad 215 tys. zł na do widzenia dla byłych włodarzy

11/01/2019 10:25
Najwięcej na odchodne dostał były wójt Ułęża. Natomiast wiceburmistrz Ryk musiała zadowolić się tylko ekwiwalentem za niewykorzystany urlop. Samorządy wypłaciły ustępującym włodarzom należne świadczenia pieniężne

Ubiegłoroczne wybory samorządowe przyniosły zmiany w urzędach. Ze stanowiskiem pożegnał się starosta Stanisław Jagiełło, jego zastępca Stanisław Włodarczyk, zastępca burmistrza Ryk Magdalena Woźniak, wójt gminy Ułęż Krzysztof Olszak oraz wicemarszałek województwa lubelskiego Grzegorz Kapusta. Sprawdziliśmy, jakie wysokości odpraw i ekwiwalenty brutto przyjął każdy z nich.

Najwięcej, otrzymał były wójt Ułęża Krzysztof Olszak. 57,1 tys . zł to sama odprawa. Dodatkowo na jego konto wpłynęło 18,6 tys. zł za niewykorzystany urlop.

W aktualnym wydaniu "Twojego Głosu" piszemy ile na odchodne otrzymali samorządowcy.

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości