Pismo w tej sprawie trafiło już do burmistrza Jarosława Żaczka, przewodniczącego rady Ryszarda Bieńczyka oraz pozostałych radnych
Datowana na 11 kwietnia korespondencja zawiera prośbę Zarządu Powiatu do władz Gminy Ryki o przejęcia przez lokalny samorząd Pływalni Powiatowej w Rykach. Zarząd Powiatu powołuje się m.in. na trudną sytuację budżetową. Chodzi o koszty funkcjonowania basenu i ponad milionową dotację w tym roku. Do tego Powiat musi mieć pieniądze na ponowne uruchomienie szpitala. - Do rozważenia pozostaje również możliwość wspólnego prowadzenia pływalni - czytamy w piśmie. Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
http://www.palacsaturna.pl polecam
Ta ekipa z powiatu czego się nie dotknie to kompromitacja. Czy oni mają w ogóle jakiś pomysł na to miasto, czy tylko chcą dotrwać przyspawani do stołków do następnych wyborów?
Pooddawać wszystko co przynosi straty, szpital, basen, drogi chodniki itd, wprowadzić płatne parkingi, podnieść podatki i podnieść diety dla radnych, może wtedy rada jakoś zamknie budżet z małym deficytem.
http://www.palacsaturna.pl polecam
Ta ekipa z powiatu czego się nie dotknie to kompromitacja. Czy oni mają w ogóle jakiś pomysł na to miasto, czy tylko chcą dotrwać przyspawani do stołków do następnych wyborów?
Pooddawać wszystko co przynosi straty, szpital, basen, drogi chodniki itd, wprowadzić płatne parkingi, podnieść podatki i podnieść diety dla radnych, może wtedy rada jakoś zamknie budżet z małym deficytem.