Reklama

Powiat chce, żeby gmina Ryki przejęła basen

Pismo w tej sprawie trafiło już do burmistrza Jarosława Żaczka, przewodniczącego rady Ryszarda Bieńczyka oraz pozostałych radnych

Datowana na 11 kwietnia korespondencja zawiera prośbę Zarządu Powiatu do władz Gminy Ryki o przejęcia przez lokalny samorząd Pływalni Powiatowej w Rykach. Zarząd Powiatu powołuje się m.in. na trudną sytuację budżetową. Chodzi o koszty funkcjonowania basenu i ponad milionową dotację w tym roku. Do tego Powiat musi mieć pieniądze na ponowne uruchomienie szpitala. - Do rozważenia pozostaje również możliwość wspólnego prowadzenia pływalni - czytamy w piśmie. Więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu". 

 

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-04-30 11:42:59

    http://www.palacsaturna.pl polecam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-05-04 21:31:44

    Ta ekipa z powiatu czego się nie dotknie to kompromitacja. Czy oni mają w ogóle jakiś pomysł na to miasto, czy tylko chcą dotrwać przyspawani do stołków do następnych wyborów?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-05-05 18:43:07

    Pooddawać wszystko co przynosi straty, szpital, basen, drogi chodniki itd, wprowadzić płatne parkingi, podnieść podatki i podnieść diety dla radnych, może wtedy rada jakoś zamknie budżet z małym deficytem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości