Węże strażackie trafiły na wyposażenie jednostki OSP w Leopoldowie. Łącznie 14 sztuk
W czwartek starosta rycki Dariusz Szczygielski przekazał na ręce druha Marcina Opalińskiego, wiceprezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Leopoldowie węże strażackie. 7 sztuk o średnicy 75 mm oraz 7 sztuk o średnicy 52 mm. To wysokiej jakości węże tłoczne do motopomp i autopomp. Sprzęt został zakupiony ze środków starostwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pan starszy swoim musi coś odpalić. Osp Leopoldow jest zarządzane przez burmistrza Pana czczcigodnego, najwspanialsze, najmądrzejszego, wybitnego. Pan starszy chciał wyprzedzić naszego ukochanego Pana burmistrza, gdyż dowiedział się od swojego współpracownika, że włodarz gminy chce dooposarzyc wszystkie Osp na terenie gminy, ale współpracownik Pana starszego nie poinformował go, że gmina ma zakupić dla jednostek najlepszy na świecie sprzęt.
A zdjęcie ze starostą to po co? Znowu kolejny kacyk ma parcie na szkło.i uprawia lanserkę?
Pan starszy swoim musi coś odpalić. Osp Leopoldow jest zarządzane przez burmistrza Pana czczcigodnego, najwspanialsze, najmądrzejszego, wybitnego. Pan starszy chciał wyprzedzić naszego ukochanego Pana burmistrza, gdyż dowiedział się od swojego współpracownika, że włodarz gminy chce dooposarzyc wszystkie Osp na terenie gminy, ale współpracownik Pana starszego nie poinformował go, że gmina ma zakupić dla jednostek najlepszy na świecie sprzęt.
A zdjęcie ze starostą to po co? Znowu kolejny kacyk ma parcie na szkło.i uprawia lanserkę?