Reklama

POWIAT. Zinformatyzują budynek szpitala

Podpisana umowa opiewa na 37,5 tysiąca złotych

Wczoraj (12 sierpnia) w siedzibie starostwa powiatowego w Rykach została zawarta umowa na opracowanie dokumentacji projektowej umożliwiającą realizację zadania pod nazwą "Przebudowa oraz informatyzacja budynku Szpitala Powiatowego w Rykach". Chodzi o pełną informatyzację szpitala oraz ucyfrowienie pracowni RTG.

Umowę opiewającą na 37,5 tys. zł podpisał Dariusz Szczygielski starosta rycki , Monika Kośmińska wicestarosta i Aneta Działa skarbnik powiatu ryckiego oraz przedstawiciel wykonawcy – firmy RB Danuta Rokicka z siedzibą w Krakowie.

Reklama

Zadanie to dofinansowane jest środkami z Rządowego Funduszy Inwestycji Lokalnych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości