Reklama

Pracownicy socjalni dostali tort z okazji swojego święta

21 listopada obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji dyrektorzy i pracownicy ośrodków pomocy społecznej otrzymali życzenia i podziękowania za pracę na rzecz ludzi potrzebujących pomocy

Zarząd powiatu przekazał wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w realizowanie działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia oraz podziękowania za troskę i wrażliwość na los drugiego człowieka. Życzenia zdrowia, wytrwałości, poczucia spełnienia oraz satysfakcji osobistej i zawodowej złożyli starosta Dariusz Szczygielski, wicestarosta Monika Kośmińska i przewodniczący rady powiatu Piotr Łysoń. Ponadto, z okazji święta, urzędnicy ufundowali torty dla pracowników powiatowych jednostek organizacyjnych pomocy społecznej.

 

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: ryki.powiat.pl

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości