Reklama

Przerwana seria Orląt Nowodwór

Orlęta Nowodwór przegrały 1:3 z Czarnymi II Dęblin w B-klasowych derbach powiatu ryckiego. Tym samym została przerwana ich seria zwycięstw

W dwóch poprzednich meczach nowodworzanie wygrywali 3:1 z Pogonią Trzebiesza i 7:4 z Porajem Kraczewice. W Nowodworze po cichu liczono, że ta seria wygranych zostanie przedłużona w Dęblinie w derbach powiatu ryckiego z Czarnymi II. Do przerwy wszystko układało się po myśli podopiecznych trenera Roberta Piotrowskiego, bo już w 10 minucie Hubert Nowicki dał prowadzenie Orlętom. Mimo dobrych okazji z obu stron ten wynik nie uległ zmianie do przerwy.

W drugiej połowie dęblinianie mocniej zaatakowali, a Orlęta zaczęły wykazywać braki kondycyjne. Efektem były trzy gole dla Czarnych II i wszystkie punkty zostały w Mieście Orląt.

Reklama

- Nie ma co ukrywać, że w drugiej połowie gospodarze byli lepsi - przyznaje Kamil Wawer, bramkarz Orląt. - Zasłużenie wygrali. Szkoda, że nie udało mi się wykorzystać rzutu karnego, bo to byłby mój trzeci gol z "jedenastki" od kiedy zacząłem grać jako bramkarz. Trochę boli mnie noga po ty meczu, ale mam nadzieję, że to nic poważnego.

-----------------

Dęblin, 23 października

Czarni II Dęblin     3  (0:1)  1     Orlęta Nowodwór

Gole

                               10'           Hubert Nowicki

Kamil Krypski           67'          

Reklama

Adrian Jasek             77'

Maciej Rayski           81'

Orlęta:

Kamil Wawer - Przemysław Bakoń (81. Eryk Kawka), Łukasz Wojtaś, Jarosław Grążka, Marcin Gruza (81. Jakub Kryczka), Daniel Królik, Mateusz Mateńka (90. Mateusz Ambroziak), Krystian Pikuła, Jakub Woźniak, Kamil Wojtaś, Hubert Nowicki. Trener: Robert Piotrowski.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości