Reklama

Przy obwodnicy ma pracować nawet tysiąc osób

06/02/2017 16:02
W kwietniu mają ruszyć prace przy budowie drogi S17, w tym obwodnicy Ryk. Nową trasą pojedziemy za dwa lata. Budowa trasy ekspresowej to również szansa na zatrudnienie. - Liczymy na miejsca pracy dla naszych bezrobotnych - przyznaje Piotr Gałkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Największe szanse będą mieli kierowcy, operatorzy koparek, spycharek, walców oraz cieśle i zbrojarze.

Więcej przeczytasz w nowym wydaniu "Twojego Głosu"

 
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Delea - niezalogowany 2017-02-08 14:06:36

    Zapomniał Pan P.G.powiedzieć, że to TYMCZASOWE miejsca pracy:)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości