W kwietniu mają ruszyć prace przy budowie drogi S17, w tym obwodnicy Ryk. Nową trasą pojedziemy za dwa lata. Budowa trasy ekspresowej to również szansa na zatrudnienie. - Liczymy na miejsca pracy dla naszych bezrobotnych - przyznaje Piotr Gałkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Największe szanse będą mieli kierowcy, operatorzy koparek, spycharek, walców oraz cieśle i zbrojarze.
Więcej przeczytasz w nowym wydaniu "Twojego Głosu"
Zapomniał Pan P.G.powiedzieć, że to TYMCZASOWE miejsca pracy:)