Reklama

Przybywa zwolenników planszówek. W Rykach powstaje klub gier

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 lipca w Kwadracie Artystycznym

Gry planszowe zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność. Można zaryzykować stwierdzenie, że są fenomenem ostatnich lat. Pozwalają oderwać się na chwilę od zdigitalizowanego świata i spędzić trochę czasu "offline".

Zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie klubu gier planszowych, które odbędzie się w Kwadracie Artystycznym (Szkolna 1) 11 lipca (czwartek) o godz. 17. Nad przebiegiem wydarzenia czuwać będzie Grzegorz Łabędzki, który wyjaśni zasady gry i przeprowadzi uczestników przez rozgrywkę.

Reklama

- Na pierwsze spotkanie proponuję grę "Carcassonne" - mówi. - Zdobyła popularność na  świecie dzięki prostym zasadom i swojej familijności. W 2001 roku została wybrana Grą Roku w Niemczech. Mimo upływu lat nie straciła na swojej atrakcyjności - dodaje.

Zajęcia będą odbywać się regularnie. Rodzaj gier będzie dobierany do ilości i wieku uczestników. Znajdzie się coś zarówno dla osób, które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę z planszówkami, jak i tych, które mają już doświadczenie.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 4 lipca. Zapisy w Kwadracie i pod  510 332 855.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości