Podróżni w Jakubówce muszą uważać podczas korzystania z przystanku autobusowego. W wyniku modernizacji drogi powiatowej jego posadzka znalazła się poniżej poziomu drogi
Jadąc przez miejscowość nie sposób przegapić murowany przystanek autobusowy. Po modernizacji nawierzchni jezdni posadzka przystanku znajduje się pół metra poniżej kostki brukowej, którą wyłożono fragment chodnika. - Wiemy o tym i będziemy musieli w jakiś sposób podnieść przystanek - mówi wójt Ryszard Piotrowski. - Przystanek znajduje się na łuku drogi. Podczas inwestycji zakręt został podniesiony i odpowiednio wyprofilowany - dodaje.
Zarządcą modernizowanej drogi przez Jakubówkę jest Starostwo Powiatowe w Rykach. Natomiast utrzymanie przystanku należy do zadań gminy Nowodwór. Z tego względu to lokalny samorząd będzie musiał ponieść koszty przebudowy wiaty przystankowej. - Na razie jeszcze nie wiemy, kiedy dojdzie do przebudowy. Na pewno w niedługim czasie. Na razie pracujemy nad koncepcją, w jaki sposób podnieść przystanek - kwituje wójt Piotrowski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
I wywalili pieniadze w bloto budujac taki chodzinik. Za rok,dwa zarosnie, nikt nie bedzie czyscic/zamioatac- beda kupy piachu nawianego z pol, bedzie zielsko a za 10 lat nikt juz nie bedzie widzial chodnika spod tego brudu. To sa polskie realia...Wszystko nawet wybudowane i wystawnie oddane z pompa -niszczeje bo nikt o to nie dba....Szkoda tylko kasy
Cala ta droga jest zrobiona po taniosci aby zamydlic oczy pamietam wypowiedzi porzedniego starosty ze w jakich to oni standardach robia drogi a wlasnie projekt byl robiony za kafencji poprzednika.
chodnik musi byc bo przystanek, taki standard . to że droga słabej jakości to widac , bo pory w asfalcie oszczednie smoły ,ale cieszmy sie bo jesttttttttttttttttttttttt, i super za to . ale artykuł o przystanku!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co ten artykuł ????????????? jak sprawa jasna ,ze przystanek do poprawki i wiadomo kto to z robi , po co marnowanie czasu czytających i pisania dziennikarza , nie wystarczyło zadzwonic do gminy jako gazeta zapytac kto poprawi i po sprawie . a nie pisac bezsensy i zapchaj dziury artykuły nic nie wnoszace
A po co wywalać kasę na podniesienie przystanku? Zrobić tam schody i tyle.
Widać pisowska mentalność.
tu pis nic do tego nie ma , po prostu droga jest powiatu przystanki gminne albo"pks " i kazdy przy inwestycji musi się zgrac albo pozniej dopasowac, np na kolei jest np.5 firm spółek w jednym temacie , tory sa firmy xx, perony firmy xxx, wagony firmy xxx a elektryka firmy xxx i tam coś zrobic
I wywalili pieniadze w bloto budujac taki chodzinik. Za rok,dwa zarosnie, nikt nie bedzie czyscic/zamioatac- beda kupy piachu nawianego z pol, bedzie zielsko a za 10 lat nikt juz nie bedzie widzial chodnika spod tego brudu. To sa polskie realia...Wszystko nawet wybudowane i wystawnie oddane z pompa -niszczeje bo nikt o to nie dba....Szkoda tylko kasy
Cala ta droga jest zrobiona po taniosci aby zamydlic oczy pamietam wypowiedzi porzedniego starosty ze w jakich to oni standardach robia drogi a wlasnie projekt byl robiony za kafencji poprzednika.
chodnik musi byc bo przystanek, taki standard . to że droga słabej jakości to widac , bo pory w asfalcie oszczednie smoły ,ale cieszmy sie bo jesttttttttttttttttttttttt, i super za to . ale artykuł o przystanku!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co ten artykuł ????????????? jak sprawa jasna ,ze przystanek do poprawki i wiadomo kto to z robi , po co marnowanie czasu czytających i pisania dziennikarza , nie wystarczyło zadzwonic do gminy jako gazeta zapytac kto poprawi i po sprawie . a nie pisac bezsensy i zapchaj dziury artykuły nic nie wnoszace