Od 1 maja Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ułężu ma nową siedzibę.
Pracownicy opieki społecznej zajęli pomieszczenia po dawnym Rewirze Dzielnicowych przy Urzędzie Gminy w Ułężu.
Trzy pomieszczenia zostały wcześniej odremontowane. Odnowiono również zewnętrzną elewację.
- W ośrodku pracuje 6 osób i teraz jest tu dla nich trochę więcej miejsca, choć ilość pomieszczeń jest taka sama, jak wcześniej. Wygodniej też nam przyjmować interesantów - mówi Jolanta Ługowska, kierownik GOPS w Ułężu.
Stare pomieszczenia po GOPS-ie zajął Zakład Komunalny w Ułężu, który tym samym zwiększył powierzchnię, na której pracuje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze