Reklama

GOPS w Ułężu już w nowej siedzibie

04/06/2012 10:39

Od 1 maja Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ułężu ma nową siedzibę.

Pracownicy opieki społecznej zajęli pomieszczenia po dawnym Rewirze Dzielnicowych przy Urzędzie Gminy w Ułężu.

Trzy pomieszczenia zostały wcześniej odremontowane. Odnowiono również zewnętrzną elewację.

- W ośrodku pracuje 6 osób i teraz jest tu dla nich trochę więcej miejsca, choć ilość pomieszczeń jest taka sama, jak wcześniej. Wygodniej też nam przyjmować interesantów - mówi Jolanta Ługowska, kierownik GOPS w Ułężu.

Stare pomieszczenia po GOPS-ie zajął Zakład Komunalny w Ułężu, który tym samym zwiększył powierzchnię, na której pracuje.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości