Reklama

Jednogłośne absolutorium dla wójta

04/06/2012 10:39

Przed głosowaniem w sprawie udzielenia absolutorium wójt gminy przedstawił sprawozdanie z wykonania ubiegłorocznego budżetu. W jego ocenie był to szczególny rok jeśli chodzi o ilość inwestycji realizowanych w gminie oraz ilość pozyskanych środków zewnętrznych. Na inwestycje gmina wydała ponad 7 mln zł.

- Myślę, że nie będą się już powtarzać takie lata, tak obfite w inwestycje. Mówi się, że gminy działają tak w roku wyborczym. To jest przykład na to, że nawet po wyborach działamy dla dobra naszego społeczeństwa. Wszyscy nam zazdroszczą przede wszystkim dróg. Cieszę się, że to zadanie jest już w zasadzie za nami  - podkreślał wójt Krzysztof Olszak. - Dziękuję przewodniczącemu i całej radzie za trafne wybory zadań do realizacji i za uchwalenie naszego budżetu. To wszystko wiąże się z dobrem naszych mieszkańców.

Reklama

Wójt podziękował także sekretarz gminy Renacie Makuch, która zajmuje się wnioskami, skarbnik Zofii Wstawskiej, która wzorowo prowadzi finanse gminy. - Do roku ubiegłego nie mieliśmy żadnych zadłużeń. Właśnie wtedy zaciągnęliśmy kredyt, który na bieżąco jest spłacany  - informuje wójt. Słowa podziękowań popłynęły również do wszystkich kierowników jednostek organizacyjnych i wszystkich pracowników urzędu gminy.

Radni natomiast podziękowali wójtowi za dobre wykonanie budżetu gminy jednogłośnym absolutorium. Głosowanie odbyło się 25 maja na sesji rady gminy.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zibi S. - niezalogowany 2012-10-28 08:39:14

    kwiaty dla chłopa.no nie bardzo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości