Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jestem mieszkanką Kleszczówki i myślę że najlepszym rozwiązaniem , będzie odłączyć się od gminy Ryki i przyłączyć do Dęblina . Z Rykami przede wszystkim łączy nas przynależność administracyjna a nic więcej , większość spraw i tak załatwiamy w Dęblinie . W latach 90" już było przeprowadzane głosowanie i mieszkańcy sąsiednich Bobrownik również chcieli zmienić przynależność. Nie chcemy już mieszkać na peryferiach .
Proszę zapoznać się z treścią tej uchwały: http://bip.ryki.pl/public/get_document_contents.php?id_contents=4416 Radni podjęli decyzję 20 lipca 2012 r.
kisiel,galaretka czy...?
co tu gadać...wiadomo kto jest z Sierskowoli he he
A czy na tą świelice wszyscy mogą wejść, czy tylko wybrani jak to było w Rososzy?
Czytając taką informację jak powyższą dotyczącą tego co się dzieje w ryckim magistracie, kto, co i jak robi i kto na to wszystko pozwala oraz jak się zachowuje wobec takiego stanu rzeczy, to już nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Jestem mieszkanką Kleszczówki i myślę że najlepszym rozwiązaniem , będzie odłączyć się od gminy Ryki i przyłączyć do Dęblina . Z Rykami przede wszystkim łączy nas przynależność administracyjna a nic więcej , większość spraw i tak załatwiamy w Dęblinie . W latach 90" już było przeprowadzane głosowanie i mieszkańcy sąsiednich Bobrownik również chcieli zmienić przynależność. Nie chcemy już mieszkać na peryferiach .
Proszę zapoznać się z treścią tej uchwały: http://bip.ryki.pl/public/get_document_contents.php?id_contents=4416 Radni podjęli decyzję 20 lipca 2012 r.
kisiel,galaretka czy...?