Od wyborów samorządowych mijają trzy lata. Tymczasem do Prokuratury Okręgowej w Lublinie trafił właśnie wniosek o podjęcie na nowo umorzonego postępowania w sprawie przestępstwa wyborczego. Przewodniczący Komisji Wyborczej nr 3 w Dęblinie nie daje za wygraną. Tak jak zapowiadał, walczy do końca. - Nie pozwolę, żeby kłamstwo osiągnęło sukces - mówił jeszcze kilka miesięcy temu Rochowiak.
- Mogę powiedzieć z perspektywy tych trzech lat, że już nic nie jest w stanie mnie zdziwić - mówi Stanisław Włodarczyk, burmistrz Dęblina.
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Twojego Głosu, 13 listopada.
Jasne :)
Przez kogo? Przeciwników Włodarczyka?
Stary kotlet, celowo odgrzewany co kilka miesięcy. Nudy.