Reklama

Wyborczy bigos po dęblińsku

08/11/2013 15:02
Od wyborów samorządowych mijają trzy lata. Tymczasem do Prokuratury Okręgowej w Lublinie trafił właśnie wniosek o podjęcie na nowo umorzonego postępowania w sprawie przestępstwa wyborczego. Przewodniczący Komisji Wyborczej nr 3 w Dęblinie nie daje za wygraną. Tak jak zapowiadał, walczy do końca. - Nie pozwolę, żeby kłamstwo osiągnęło sukces - mówił jeszcze kilka miesięcy temu Rochowiak.

- Mogę powiedzieć z perspektywy tych trzech lat, że już nic nie jest w stanie mnie zdziwić - mówi Stanisław Włodarczyk, burmistrz Dęblina.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Twojego Głosu, 13 listopada.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pani szpinak - niezalogowany 2013-11-12 10:20:50

    Jasne :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    don pedro - niezalogowany 2013-11-10 14:52:46

    Przez kogo? Przeciwników Włodarczyka?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pani szpinak - niezalogowany 2013-11-10 09:23:50

    Stary kotlet, celowo odgrzewany co kilka miesięcy. Nudy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości