Pięciu na siedmiu włodarzy w naszym powiecie na koniec roku sypnęło groszem dla swoich urzędników. To czas przyznawania premii i nagród. Kto dostał premie? Który włodarz okazał się najbardziej szczodry? Dowiesz się z naszego raportu w wydaniu papierowym TG już w najbliższą środę.
Komentarze