Reklama

Urzędnicy dostają premie

30/01/2014 07:32
Pięciu na siedmiu włodarzy w naszym powiecie na koniec roku sypnęło groszem dla swoich urzędników. To czas przyznawania premii i nagród. Kto dostał premie? Który włodarz okazał się najbardziej szczodry? Dowiesz się z naszego raportu w wydaniu papierowym TG już w najbliższą środę.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości