Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ty chamie edeszu a może judaszu kogo zamordował Bernaciak? Może twojego dziadka z NKWD? , w PRL historie pisali ci zbrodniarze ruskie sługusy. swoje zbrodnie i rabunki zapisywali na konto AK i teraz wyciągasz te oszczerstwa komunistów i pierniczysz jak Bolek który był kapusiem ,a piszą że to bohater.obalał komunę przez gardło w Arłamowie.
Prawdę ustala się na podstawie faktów historycznych.Dotychczasowe ustalenia dotyczące Orlika to nie wymysły propagandowe, tylko opisane w licznych już opracowaniach i dokumentach fakty. Trzeba poczytać, posprawdzać...Trudno też zrozumieć argument, że dla "kawałka ziemi z reformy" zwykły obywatel godził się na życie w zniewolonym kraju i że było to takie naturalne.I co to za wybór- III wojna światowa czy sowiecka niewola? A "wyklęci" ( właściwe "niezłomni") oprócz okupantów sowieckich zabijali wcześniej niemieckich- bo tego wymagała godność i honor Polaka, który broni swej Ojczyzny.I nie dopuszcza się zdrady na rzecz obcego wrogiego państwa.
Dziwaczna i niezrozumiała decyzja
Tyle lat "wolności", o której przy każdym wywiadzie opowiadał jeszcze do niedawna szęście-że-już-nie-panujący Bredzisław, a czerwona zaraza wciąż drąży społeczeństwo. W tej całej chorej - chyba wciąż komunistycznej - rzeczywistości budować może odradzający się w młodych ludziach patriotyzm. Taki prawdziwy, który już niedługo wyczyści lokalne społeczności i samorządy z podobnych do wicestarosty i całego zarządu indywiduów.
Ty chamie edeszu a może judaszu kogo zamordował Bernaciak? Może twojego dziadka z NKWD? , w PRL historie pisali ci zbrodniarze ruskie sługusy. swoje zbrodnie i rabunki zapisywali na konto AK i teraz wyciągasz te oszczerstwa komunistów i pierniczysz jak Bolek który był kapusiem ,a piszą że to bohater.obalał komunę przez gardło w Arłamowie.
Prawdę ustala się na podstawie faktów historycznych.Dotychczasowe ustalenia dotyczące Orlika to nie wymysły propagandowe, tylko opisane w licznych już opracowaniach i dokumentach fakty. Trzeba poczytać, posprawdzać...Trudno też zrozumieć argument, że dla "kawałka ziemi z reformy" zwykły obywatel godził się na życie w zniewolonym kraju i że było to takie naturalne.I co to za wybór- III wojna światowa czy sowiecka niewola? A "wyklęci" ( właściwe "niezłomni") oprócz okupantów sowieckich zabijali wcześniej niemieckich- bo tego wymagała godność i honor Polaka, który broni swej Ojczyzny.I nie dopuszcza się zdrady na rzecz obcego wrogiego państwa.
Dziwaczna i niezrozumiała decyzja