Reklama

Przy herbatce rozmawiali o książkach. Spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem

08/04/2015 00:00
W spotkaniu 26 marca wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami. Paweł Beręsewicz zabrał dzieci w podróż po literaturze. Dzieci same decydowały, o jakiej książce chcą rozmawiać pijąc herbatę lub kawę z zaproszonym gościem. Wybierały wśród pozycji detektywistycznych, miłosnych, wojennych i podróżniczych. Paweł Beręsewicz w krótkim czasie zdobył sympatię całej sali. Uczniowie oraz zaproszeni na spotkanie dorośli z zapartym tchem słuchali o przygodach rodziny Ciumków. Dzieci uważnie słuchały opowieści autora, a następnie zadawały pytania, na które gość chętnie odpowiadał. Na koniec spotkania uczniowie ustawili się w długiej kolejce po autografy.

Spotkanie z autorem było dofinansowane ze środków Instytutu Książki w ramach ogólnopolskiego programu Dyskusyjny Klub Książki.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości