Reklama

Druga połówka Amatora

22/04/2015 00:00
Błędy w obronie i nieskuteczność

- Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu - mówi Jarosław Prządka, trener Amatora. - W feralnej drugiej połowie popełniliśmy kilka błędów, za które zapłaciliśmy utratą kilku bramek. Z przodu nie potrafiliśmy wykorzystać znakomitych sytuacji, w tym rzutu karnego.

Jeszcze kilka minut przed końcem meczu podopieczni trenera Prządki przegrywali 2:3 i wtedy piłkarze Amatora postanowili rzucić wszystko na jedną szalę i spróbować doprowadzić chociaż do remisu. Dwie kontry Garbarni zakończyły się kolejnymi trafieniami i wysokim zwycięstwem kurowian. Drużyna z Kurowa jest wiosenną rewelacją w II grupie A klasy. W 4 meczach Garbarnia zgromadziła 10 punktów, a jedyne spotkanie, którego nie wygrała, to remis z Mazowszem Stężyca.

Lekko, łatwo i przyjemnie

Piłkarze Mazowsza nie mieli większych problemów, żeby pokonać outsidera B klasy. Jak twierdzi Marcin Gajdziński, trener Mazowsza, tych goli mogło być jeszcze więcej.

- W pierwszej połowie mogliśmy strzelić jeszcze 5-6 goli - mówi trener Gajdziński. - Na szczęście w drugiej części meczu worek z bramkami się rozwiązał i mogliśmy efektownie wygrać.

W bieżącym tygodniu stężyczan czekają dwa, niełatwe wyjazdy. Najpierw, już dzisiaj (środa, 22.04.) Mazowsze zagra zaległy mecz z Górą Puławską, a w sobotę zmierzy się z Cisami Nałęczów. Jednak, żeby poważnie myśleć o awansie do "okręgówki" trzeba te mecze wygrać.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości