Rozgrywany w Nowodworze turniej piłkarski dziewcząt z podstawówek do końca trzymał w napięciu. Wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie. Losy zwycięstwa leżały w rękach, a bardziej nogach dziewczyn z Sobieszyna. - W pierwszym meczu zremisowaliśmy z Sobieszynem 1:1 - mówi Grażyna Jurny, opiekunka zespołu z Dęblina. - Potem nasze rywalki liczyły na nasze potknięcie, a my na ich. Mogło się tak stać, że o pierwszym miejscu decydowałby bilans goli. Tak się złożyło, że wygrałyśmy resztę meczów. One zremisowały - opowiada trenerka.
II m.: SP w Sobieszynie - Monika Romaszko, Justyna Kisiela, Żaneta Krauze, Anna Wojtachnio, Michalina Jazurek, Karolina Gałęzowska, Ola Bielowska, Maria Mich, Anna Kisiela, opiekun Jan Miłosz
III m.: SP w Nowodworze - Oliwia Wysocka, Paulina Stachnio, Weronika Warowna, Andżelika Lesisz, Joanna Gorzkoska, Julia Mateńka, Karolina Słomka, Joanna Wierzejska, Julia Jędrys, Natalia Mateńka, opiekun Ewa Pietrzak
IV m.: SP w Kawęczynie - Klaudia Babiuch, Amelia Bauman, Alicja Łubianka, Julia Łubianka, Andżelika Miłosz, Natalia Kursa, Aleksandra Pieńkosz, Gabriela Sadrzak, Karolina Wilińska, opiekun Ewa Sobiech
V m.: SP w Owni - Aleksandra Majek, Wiktoria Cabaj, Emilia Koźlak, Kinga Kawka, Amelia Żmuda, Emilia Kołomańska, Kamila Kiliszek, Paulina Majek, opiekun Przemysław Kołomański
Komentarze