Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zabawy, to przeżytek, syf i ubóstwo, ochrony nigdy nie bylo porządnej ani profesjonalnej. Teraz cluby rządzą, jest czysto i klimatyzacja, a i ochronę mają z prawdziwego zdarzenia, nie to co na wiochach. Remizy są ohydne na te czasy.
Z zabaw kasy nie starcza? Za mało wraz... Na co to idzie? ... Po za tym te zabawy sa beznadziejne, a wnętrze budynku ohydne.
Szkoda tylko, że tacy naprawdę świeci nie są i na robili sobie młodzi wstydu na poczatku roku. Może aureolki sobie załóżcie :) ... Śmiech.
Zabawy, to przeżytek, syf i ubóstwo, ochrony nigdy nie bylo porządnej ani profesjonalnej. Teraz cluby rządzą, jest czysto i klimatyzacja, a i ochronę mają z prawdziwego zdarzenia, nie to co na wiochach. Remizy są ohydne na te czasy.
Z zabaw kasy nie starcza? Za mało wraz... Na co to idzie? ... Po za tym te zabawy sa beznadziejne, a wnętrze budynku ohydne.
Szkoda tylko, że tacy naprawdę świeci nie są i na robili sobie młodzi wstydu na poczatku roku. Może aureolki sobie załóżcie :) ... Śmiech.