Reklama

Jakub Pawlak najlepszym zawodnikiem turnieju

24/06/2015 00:00
Za zwycięstwo zawodnicy zostali nagrodzeni pucharem i medalami. Wygrana na zawodach w Zamościu gwarantuje piłkarzom z Gozda udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Siedlcach w dniach 21-24 lipca. - Cieszę się z sukcesu - mówi Witold Łukasiak, opiekun zespołu. - Po wygraniu eliminacji regionalnych nie myślałem, że uda się nam coś ugrać w finale wojewódzkim. Wierzyłem w chłopaków, w większości uczę ich od czwartej klasy i sporo sukcesów odnieśliśmy w innych dyscyplinach. Gdy wygraliśmy grupę pojawiła się realna szansa, żeby wygrać turniej - mówi trener. Nasz zespół w półfinale po karnych ograł Omegę Stary Zamość 5: 4. W regulaminowym czasie było 1:1, a gola na remis straciliśmy w doliczonym czasie gry. - Nawet wtedy nie złamało nas gospodarskie sędziowanie. Finał to już nasza dominacja. Powinniśmy wygrać więcej. Po zdobyciu gola kontrolowaliśmy mecz - kończy Łukasiak.

Wyniki

Gózd - Jarosław 4:0

Gózd - Ludwiniak Ludwin 2:1

Półfinał

Omega Stary Zamość - Gózd 1:1 karne 4:5

Finał

Gózd- Ludwiniak Ludwin 1:0
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości