Za zwycięstwo zawodnicy zostali nagrodzeni pucharem i medalami. Wygrana na zawodach w Zamościu gwarantuje piłkarzom z Gozda udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Siedlcach w dniach 21-24 lipca. - Cieszę się z sukcesu - mówi Witold Łukasiak, opiekun zespołu. - Po wygraniu eliminacji regionalnych nie myślałem, że uda się nam coś ugrać w finale wojewódzkim. Wierzyłem w chłopaków, w większości uczę ich od czwartej klasy i sporo sukcesów odnieśliśmy w innych dyscyplinach. Gdy wygraliśmy grupę pojawiła się realna szansa, żeby wygrać turniej - mówi trener. Nasz zespół w półfinale po karnych ograł Omegę Stary Zamość 5: 4. W regulaminowym czasie było 1:1, a gola na remis straciliśmy w doliczonym czasie gry. - Nawet wtedy nie złamało nas gospodarskie sędziowanie. Finał to już nasza dominacja. Powinniśmy wygrać więcej. Po zdobyciu gola kontrolowaliśmy mecz - kończy Łukasiak.
Komentarze