Reklama

Strzelili w lidze aż 113 goli

01/07/2015 00:00
W 20 meczach przegrali tylko dwa razy oraz notując jeden remis. Mogą się też pochwalić najmniejszą liczbą straconych (12) oraz największą zdobytych goli (113). - Poziom rozgrywek w Lubelskiej Lidze Młodzików Starszych był niższy niż w Lidze Młodzików Młodszych, gdzie w poprzednim sezonie zajęliśmy piąte miejsce - uważa Sebastian Kozdrój, trener Ruchu. - Myślę, że chłopcy swoją pracą i umiejętnościami zasłużyli na mistrzostwo. W lidze grało sześciu piłkarzy konsultowanych na zgrupowaniu kadr wojewódzkich. Byli to z rocznika 2003 Igor Belka i Marcel Gałązka oraz Kuba Kałaska, Bartek Janiszek, Kajtek Nastalski i Borys Piotrowski z 2002. Ten ostatni ma stałe miejsce w kadrze. - Niestety ten zespół przechodzi do historii. Przeżyłem z nim wiele fajnych chwil. Wygraliśmy kilkanaście turniejów i rozegraliśmy kilka ciekawych spotkań m.in. z Legią Warszawa, czy Cracovią Kraków - mówi trener.

Ruszają w Polskę

Przed podopiecznymi Kozdrója kolejne wyzwania. Borys Piotrowski podejmie naukę w gimnazjum sportowym w Lublinie. Jego pozyskaniem zainteresowanych jest kilka lubelskich klubów. Na edukację w Rzeszowie w połączeniu z grą w piłkę nożną zdecydował się Kuba Kałaska, który także opuści zespół. Chłopcy z rocznika 2002 będą grali w trampkarzach, a 2003 będą stanowić trzon drużyny orlików starszych. - Mam nadzieję,że moi podopieczni nie zmarnują talentu i zasilą zespoły seniorskie nie tylko Ruchu ale innych silniejszych klubów - kończy Kozdrój
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości