Młodzicy starsi Ruchu Ryki zajęli drugie miejsce na turnieju zorganizowanym z okazji Dni Janowca. Po zawodach mieli okazję porozmawiać ze znanymi piłkarzami
- Graliśmy systemem każdy z każdym - mówi Sebastian Kozdrój, trener Ruchu Ryki. - W tej fazie zdecydowanie wygrywaliśmy. W meczu o pierwsze miejsce nasza drużyna przegrała po karnych z gospodarzami, ekipą Serokomli Janowiec. Po dzieciach swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali byli kadrowicze: Jacek Bąk, Marcin Żewłakow, Tomasz Hajto, Tomasz Kłos, Marek Jóźwiak, Arkadiusz Onyszko. Byli reprezentanci chętnie rozdawali autografy, fotografowali się z kibicami.
Wyniki
Ruch - Serokomla Janowiec 4:0 (M. Sergiel, K. Masiczak, K. Głodek, M. Gałązka)
Ruch - Wisła Puławy 2:0 (M. Sergiel, K. Głodek)
Ruch - Orły Kazimierz 6:0 ( J. Bereziński 2, B. Piotrowski, B. Janiszek, M. Sergiel, A. Piotrowski)
Ruch - Powiślak Końskowola 6:1 (M. Sergiel 2, K. Głodek 2, B. Janiszek, K. Masiczak)
mecz o I miejsce
Ruch - Serokomla Janowiec 1:1 (B. Janiszek) karne 1:2
Ruch Ryki: Kuba Kałaska, Bartek Żaczek, Mateusz Sergiel, Bartek Janiszek, Kornel Głodek, Borys Piotrowski, Kacper Masiczak, Kuba Bereziński, Szymon Sergiel, Marcel Gałązka, Igor Belka, Olek Piotrowski, trener Sebastian Kozdrój
Komentarze