Reklama

Gózd wicemistrzem Polski, Koszara najlepszym bramkarzem

29/07/2015 00:00
Jego organizatorem były Ludowe Zespoły Sportowe. Za najlepszego bramkarza zawodów uznano Krystiana Koszarę. Oprócz pucharu i pamiątkowych medali drużyna prowadzona przez Witolda Łukasiaka otrzymała czek na 500 złotych. Zenon Stefanowski, wójt gminy Kłoczew ufundował każdemu zawodnikowi piłkę nożną. Turniej finałowy odbył się w Siedlcach w dniach 21 - 24 lipca. - To największy sportowy sukces szkoły - mówi trener Witold Łukasiak. - Turniej był rozgrywany w potwornym upale. Muszę podkreślić profesjonalną organizację imprezy oraz fakt, że na mecz finałowy specjalnie przyjechał wójt naszej gminy - kończy Łukasiak. 

Wyniki

Mecze grupowe

"Łucznik" Strzelce Krajeńskie - Gózd 1:2

"Wierna" Małogoszcz - Gózd 3:1

Ćwierćfinał

Barczewo - Gózd 1:2

Półfinał

Gózd - "Pasjonat" Dankowice 2:1

Finał

Akademia Piłkarska Gołcza - Gózd 5:1

 

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości