Reklama

Ruszył proces o mobbing

24/11/2015 23:00
We wtorek w godzinach południowych odbyła się pierwsza rozprawa przed puławskim sądem. Mięli zostać przesłuchani świadkowie, powołani przez powódkę oraz sama Barbara Dębek, która zarzuca byłemu pracodawcy mobbing. Zenon Stefanowski ma złożyć swoje zeznania w innym terminie.

Była dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury nie ukrywa, że od roku była źle traktowana i dyskryminowana w pracy przez wójta. Takie traktowanie miało się odbić na jej zdrowiu. Kiedy atmosfera na linii GOK - gmina była bardzo napięta, Dębek została odwołana ze stanowiska. To było w marcu. Nie zgodziła się z tą decyzją i poszła do sądu. Żądała przywrócenia na stanowisko i odszkodowania. Ostatecznie we wrześniu doszło do ugody. Zrezygnowała z przywrócenia do pracy, a gmina wypłaciła jej odszkodowanie w wysokości ponad 11 tys. zł. Czy sprawa o mobbing zakończy się tak szybko, jak poprzednia, nie wiadomo.

Pierwsze przesłuchania w procesie o mobbing zakończyły się już po wydaniu bieżącego numeru "Twojego Głosu". Więcej informacji podamy za tydzień.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości