Dwunastolatkowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Dęblina wygrali powiatowy finał Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Najlepszym strzelcem, z ośmioma trafieniami został Szymon Kwiatkowski
Dęblinianie wygrywając turniej na Orliku w Grabowie Szlacheckim dołączyli do grona lubelskich finalistów ogólnopolskich zmagań. Wcześniej z powiatu awans zapewniły sobie: ośmiolatki, dziesięciolatki i dwunastolatki z Grabowa Szlacheckiego oraz dziesięciolatkowie z Ryk. Finały wojewódzkie odbędą się na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku. Regionalni mistrzowie U-10 i U-12 zagrają w finale ogólnopolskim. Zwycięzcy turnieju wyjadą na mecz Reprezentacji Polski oraz spotkają się z kadrą Biało-Czerwonych!
I. SP nr 4 Dęblin: Bartosz Szaniawski, Bruno Borys, Dawid Kajka, Mateusz Kulisz, Szymon Kwiatkowski, Jan Bołtryk, Wiktor Potyra, Mikołaj Smagieł, Dominik Smagieł, Oskar Wojtaś, opiekun Waldemar Futera
II. UKS Orzeł Kłoczew: Szymon Beczek, Paweł Kieliszek, Grzegorz Kuden, Kacper Oleksiuk, Patryk Pawlak, Tymoteusz Szpadzik, Mikołaj Walasek, Kacper Warowny, Michał Zawadzki, Kacper Żmuda, opiekun Leszek Szymański
III. SP Rokitnia Nowa: Jakub Bondel, Szymon Dębek, Jakub Drążyk, Maciej Mikusek, Jakub Pudło, Mateusz Stępień, Sebastian Świtaj, Przemysław Węgrzynek, Bartosz Wilczak, Mateusz Wojdat, opiekun Anna Niebieska
VI. UKS Legion Grabów Szlachecki: Mikołaj Niedziela, Patryk Woźniak, Patryk Matera, Kacper Łosiak, Dominik Komar, Paweł Jędrych, Dawid Pieńkosz, Mateusz Płachta, Łukasz Miłosz, Mateusz Dołężka, Paweł Okoń, opiekun Gustaw Serafin
V: SP Leopoldów: Cezary Ambroziak, Grzegorz Beczek, Krystian Gogłoza, Mateusz Traczyk, Dominik Hejduk, Paweł Jurzysta, Maciej Błoński, opiekun Beata Babik
Komentarze