Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
sa masz absolutną rację! Biedna pani Magda T, została zwolniona z zachowaniem wypowiedzenia i od razu leci do gazety, żeby się poużalać. U mnie w placówce jak zwolnił za jednym zamachem 6 osób to każdy sie wziął do roboty! a nie po gazetach latał...Pani Magdo nie jest pani jedyną zwolnioną osobą na świecie,ciepłe krzesełko się skończyło kasa też i trzeba teraz się przestawić na mniejsze pieniążki. Chciała być Pani radną! Jaką? nieporadną?
i co z tego, że sama wychowuje dziecko. Ja wychowuje samotnie dwoje dzieci, tez straciłam prace z nie do końca wiadomych przyczyn i nikt nade mną się nie użalał! Z podniesiona głowa znalazłam nowe zatrudnienie.. zza biurka trafiłam do pracy fizycznej i nie wstydzę się tego. ba jestem z siebie dumna:) Proszę wziąć się do roboty, i wychowanie syna (co nieco na jego temat wiem) nie brać ludzi na empatie;/ Szlak człowieka trafia....
sa masz absolutną rację! Biedna pani Magda T, została zwolniona z zachowaniem wypowiedzenia i od razu leci do gazety, żeby się poużalać. U mnie w placówce jak zwolnił za jednym zamachem 6 osób to każdy sie wziął do roboty! a nie po gazetach latał...Pani Magdo nie jest pani jedyną zwolnioną osobą na świecie,ciepłe krzesełko się skończyło kasa też i trzeba teraz się przestawić na mniejsze pieniążki. Chciała być Pani radną! Jaką? nieporadną?
i co z tego, że sama wychowuje dziecko. Ja wychowuje samotnie dwoje dzieci, tez straciłam prace z nie do końca wiadomych przyczyn i nikt nade mną się nie użalał! Z podniesiona głowa znalazłam nowe zatrudnienie.. zza biurka trafiłam do pracy fizycznej i nie wstydzę się tego. ba jestem z siebie dumna:) Proszę wziąć się do roboty, i wychowanie syna (co nieco na jego temat wiem) nie brać ludzi na empatie;/ Szlak człowieka trafia....