Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Uczyła mnie i była bardzo fajna. W następnej szkole miałam takich miłych już nauczycielek. .
Szkoda, że wygrała. Jako były uczeń potwierdzam, że była paskudną nauczycielką. Faworyzującą, oskarżającą, wyśmiewającą i zaniedbującą. Jak widać się wredny babsztyl wybronił.
Uczyła mnie i była bardzo fajna. W następnej szkole miałam takich miłych już nauczycielek. .
Szkoda, że wygrała. Jako były uczeń potwierdzam, że była paskudną nauczycielką. Faworyzującą, oskarżającą, wyśmiewającą i zaniedbującą. Jak widać się wredny babsztyl wybronił.