Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"Zenek" jest świetny. Ma talent i głos. Piosenki akcentu nie giną w tłumie i nie "umierają". Impreza super. Jedyne zdziwienie takie, że jest taki niski, w tv wyglądał na wyższego;) . Było super i spokojnie, bez incydentów. Akcent to przynajmniej wokal, czego nie można powiedzieć o wyciu jakiegoś kolesia z kloczewa, tomasz disco NIE ma talentu wokalnego, ani słuchu, zwyczajnie "wyje". Szkoda słów, te jego występy, to zwykłe obrzydzanie disco-polo.
"Zenek" jest świetny. Ma talent i głos. Piosenki akcentu nie giną w tłumie i nie "umierają". Impreza super. Jedyne zdziwienie takie, że jest taki niski, w tv wyglądał na wyższego;) . Było super i spokojnie, bez incydentów. Akcent to przynajmniej wokal, czego nie można powiedzieć o wyciu jakiegoś kolesia z kloczewa, tomasz disco NIE ma talentu wokalnego, ani słuchu, zwyczajnie "wyje". Szkoda słów, te jego występy, to zwykłe obrzydzanie disco-polo.