Reklama

Król disco polo zaśpiewał na Juwenaliach

18/05/2016 09:44
Za nami pierwszy dzień "Skrzydlatych Juwenaliów", organizowanych przez samorząd studencki Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Wczoraj (17 maja) studenci (ale nie tylko) bawili się w Zajeździe na Towarowej. Po oficjalnym otwarciu imprezy i przekazaniu przez burmistrz Beatę Siedlecką symbolicznych kluczy do bram miasta młodzi rozpoczęli zabawę. W programie znalazły się konkursy, animacje i studenckie grillowanie. Na scenie wystąpił Krzysztof, "Slim Motion", "Wave" oraz "Audio". Publiczność ze zniecierpliwieniem czekała jednak na koncert gwiazdy wieczoru - niekwestionowanego króla disco polo - Zenka Martyniuka i formacji "Akcent".
Zajazd na Towarowej przeżył prawdziwe oblężenie. Sala koncertowa dosłownie pękała w szwach a ochrona dzielnie stawiała opór napierającej na scenę publiczności. Zenek wykonał swoje największe przeboje. Razem z gwiazdą śpiewała publika takie hity jak "Przez twe oczy zielone", "Gwiazda", "Mała figlarka" i "Granica". Po koncercie król disco polo chętnie robił zdjęcia z fanami i rozdawał autografy.
Dzisiaj impreza przenosi się do Diamond Club. Podczas "Alter Night" wystąpią Aleks, Tommy K, Alan White oraz Xxanaxx.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    befnadetka - niezalogowany 2017-04-06 07:45:24

    "Zenek" jest świetny. Ma talent i głos. Piosenki akcentu nie giną w tłumie i nie "umierają". Impreza super. Jedyne zdziwienie takie, że jest taki niski, w tv wyglądał na wyższego;) . Było super i spokojnie, bez incydentów. Akcent to przynajmniej wokal, czego nie można powiedzieć o wyciu jakiegoś kolesia z kloczewa, tomasz disco NIE ma talentu wokalnego, ani słuchu, zwyczajnie "wyje". Szkoda słów, te jego występy, to zwykłe obrzydzanie disco-polo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości