Na wczorajszej sesji radni głosowali nad wykonaniem budżetu oraz absolutorium dla wójta gminy Zbigniewa Chlaściaka. Na sali obrad obecnych było 14 z 15 radnych. Rajcy większością głosów przyjęli sprawozdanie (12 "za ", 2 "wstrzymało się"). Podczas podejmowania uchwały absolutoryjnej tylko jeden z obecnych radnych wstrzymał się od głosu.
Komentarze