Reklama

Burmistrz Ryk z absolutorium

01/07/2016 17:58
Do­cho­dy zo­sta­ły zre­ali­zo­wa­ne w kwo­cie pra­wie 58,6 mln zł, co sta­no­wi 96,8 proc. pla­no­wa­nych, na­to­miast wy­dat­ki sięgnęły ponad 55,8 mln zł i sta­no­wią 94,7 proc. pla­no­wa­nych. Na inwestycje wydano ponad 4,2 mln zł, czyli 7,5%  wszystkich wydatków. Do największych należała budowa kanalizacji w ulicach Jeziorna, Łąkowa oraz Zielona i częściowo Żytnia. Sporo działo się również na drogach. Największą inwestycją była modernizacja w kierunku Bobrownik. Było to zadanie powiatu, ale gmina "dołożyła" do niej ponad pół miliona złotych. Zadłużenie gminy Ryki na koniec 2015 roku wynosiło niecałe 13,4 mln zł. W ubiegłym roku udało się spłacić prawie 2,4 mln zł długu.
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mama - niezalogowany 2016-07-09 00:33:40

    SZKODA ŻE PANI BURMISTRZ NIE WIE CO SIĘ DZIEJE S.P NR.2 ŻE AŻ TAK DUŻO DZIECI ODCHODZI. A GDY MA TELEFON W TEJ SPRAWIE MÓWI ŻE GŁUPOTAMI SIĘ NIE ZAJMUJE A SZKOD BO MÓJ SYN BARDZO UCIERPIAŁ. NIE POLECAM NIKOMU TEJ SZKOŁY S.P NR.2

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości