Reklama

Szpital w Rykach działa i czeka na pacjentów

20/10/2016 07:25
Jest kilka dobrych informacji. Po pierwsze, w lecznicy zakończył się proces zwalniania pracowników. Po drugie, rozwiązana została kwestia sprzętu, na którym pracują ryccy medycy. Po trzecie, szpital ma nowego, młodego i dynamicznego menadżera, który ma szansę przeprowadzić go przez trudny okres. Tą osobą jest Dorota Belka, która wcześniej pracowała na stanowisku księgowej. - Szpital działa. Oddziały są i nie będą zamykane - mówi Belka.

Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości