Jest kilka dobrych informacji. Po pierwsze, w lecznicy zakończył się proces zwalniania pracowników. Po drugie, rozwiązana została kwestia sprzętu, na którym pracują ryccy medycy. Po trzecie, szpital ma nowego, młodego i dynamicznego menadżera, który ma szansę przeprowadzić go przez trudny okres. Tą osobą jest Dorota Belka, która wcześniej pracowała na stanowisku księgowej. - Szpital działa. Oddziały są i nie będą zamykane - mówi Belka.
Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Komentarze